Розкішні вілли The Seafront в Пафос, Хлорака

The Seafront The Seafront The Seafront

Розташування

Пафос, Хлорака

Сторінка на сайті забудовника

The Seafront

Телефон

+357 99 349523

Ціна від, €

Забудовник

Kuutio Homes

Адреса

Chloraka, Cyprus

Розташування

Build a route to the property

Розташування на карті

Характеристики нерухомості

Спальні: 3 Тип нерухомості: Розкішні вілли Внутрішня площа:

Property Plans

Вілла та прилеглі території орієнтовані на південний захід, використовуючи лінійні елементи дизайну, що звертають увагу до захоплюючого виду на Пафоське море. Ми стратегічно створили як фізичний, так і візуальний шлях на першому поверсі, щоб максимально використати доступний садовий простір. Це призвело до поділу саду на першому поверсі на дві основні осі, створюючи мальовничу колію, що з'єднує вхідний передпокій з квартирним входом.

Наслідуючи цей вхідний шлях, відвідувачі можуть насолоджуватися видами на водні елементи і буйну рослинність, поступово розкриваючи чарівність резиденції. Перший поверх характеризується безшовною інтеграцією з садом та акцентом на прозорості. Трирівневі сходи, прикрашені зеленою стіною, формують чудовий внутрішній сад, фактично розділяючи Будинок-Міст на першому поверсі на дві різні осі.

Первинна вісь включає кухню, їдальню і вітальню, всі стратегічно розміщені на південному заході, щоб надати найприголомшливіші види на Пафоське море. Повноцінне скляне фасадне скління на першому поверсі забезпечує необмежені види як на море, так і водний елемент на північній стороні будинку (скляний басейн), який розташований над меблями для телевізора. Друга вісь, що включає три спальні з ванними кімнатами, знаходиться на північному сході і надає чудові краєвиди на навколишні гори.

Верхній рівень садового даху служить місцем для розваг та відпочинку, з відкритими просторами, такими як тренажерний зал, зона йоги та басейн, створюючи ідеальне місце для дозвілля та релаксації.