Вілла 4 bedroom Villa 383, Kamares Village в Пафос

4 bedroom Villa 383, Kamares Village

Розташування

Пафос

Сторінка на сайті забудовника

4 bedroom Villa 383, Kamares Village

Телефон

+357 99 349 523

Ціна від, €

€ 1395000

Забудовник

Leptos Estate

Адреса

Kamares Club, Tala 8577, Кипр

Розташування

Build a route to the property

Розташування на карті

Характеристики нерухомості

Спальні: 4 Тип нерухомості: Вілла Внутрішня площа: 843

Property Plans

Вілла № 383 у Камарес-Віллідж виступає як відмінна резиденція в межах шанованого розвитку, здійсненого Leptos Estates. Відомий своїми витонченими кам’яними арками та чудовим розташуванням, звідки відкривається захоплюючий вид на сільську місцевість і узбережжя Пафосу, проект Kamares Village гармонійно поєднує розташування, відпочинок, розкіш, приватність та елегантність — поєднання елементів, ретельно продуманих у проекті та будівництві цих будинків. виняткові властивості в Пафосі.

Цей проект розкішної вілли є втіленням вершини конфіденційності та стилю, формуючи основу, на якій будується репутація Кіпру, що підтримує високі стандарти. Шикарний і модний курорт із віллами, відомий своєю стильною привабливістю, продовжує бути магнітом для елітних клієнтів.

Проживати в Камаресі означає стати невід’ємною частиною жвавої спільноти, де соціальні взаємодії зосереджені навколо подій, які проводить Kamares Club. Розташовані в атмосфері заміського клубу, вілли спільноти, що належать до приватної власності, обслуговують вимогливих людей, які прагнуть відчути переваги середземноморського способу життя Кіпру.

Схожі об'єкти