12 Лучшие Курси SMM в Київ

12 Лучшие Курси SMM в Київ, Україна

Узнай, где можно выучить Курси SMM в таких городах:
Київ
1 Навчальний IT-центр SkillUp
Навчальний IT-центр SkillUp
Год основания: 2012
Города: Київ
Телефон: 067 410 9020
улица Богдана Хмельницкого, 16-22, оф. 1501 Киев, Украина 01030

ONLINE КУРС "SMM З НУЛЯ"

Cities: Київ
Duration: Тривалість курсу: Facebook - 27 годин Instagram - 17 годин TikTok - 20 годин
Price: Вартість курсу: 4750* грн / блок Знижка при оплаті двох блоків: При покупці 2 блоків знижка 1000 грн, при покупці 3 блоків знижка 1400 грн
Education type: Онлайн

Цей курс з SMM допоможе вам освоїти основні принципи роботи в соціальних мережах та ефективно просувати свій бренд або продукт на Facebook та Instagram. Ви дізнаєтеся про різні методи просування товарів та послуг, а також навчитеся створювати контент, який приверне увагу потенційних клієнтів.

Крім того, ви дізнаєтеся, як швидко вийти на високі показники продажів у соціальних мережах та здійснювати максимально якісний аналіз ефективності своєї стратегії SMM. Ви також оціните моделі поведінки користувачів у соціальних мережах.

Цей курс буде корисний для тих, хто має бажання освоїти SMM з нуля, а також для тих, хто вже працює в цій галузі, але хоче поглибити свої знання та навички.

2  Школа Интернет Маркетинга
Школа Интернет Маркетинга
Год основания: 2017
Города: Київ
Телефон: +30968697700
Киев, пер. Ярославский, 1/3

Курс SMM Специалист

Cities: Київ
Price: Цена курса: От 5 000 грн.
Education type: Онлайн

На нашем онлайн-курсе по продвижению в социальных сетях мы научим вас управлять аккаунтами, создавать и оформлять страницы, размещать качественный контент и запускать таргетированную рекламу в Facebook и Instagram. Вы начнете видеть результат уже с первого дня обучения.

3 УЦ Интеллект
УЦ Интеллект
Год основания: 2004
Города: Київ
Телефон: (044) 232-72-26

КУРСЫ SMM – ПРОДВИЖЕНИЕ В СОЦИАЛЬНЫХ СЕТЯХ

Cities: Київ
Duration: 4 занятий 8 учебных часов
Price: 2 700 грн
Education type: Онлайн

По окончании курса Вы сможете максимально эффективно использовать социальные сети для привлечения потенциальных клиентов.

4 Republic
Republic
Год основания:
Города: Київ
Телефон: 063 715 4498
м. Київ, вул. Б. Гаврилишина, 7, офіс 710.

Курс SMM

Cities: Київ
Education type: Онлайн

Вы получите из курса:

• Разработку подробной стратегии продвижения ваших проектов пошагово. • Практические навыки, полученные через выполнение заданий, работу с текстами, настройку рекламных кампаний и т.д. Эти навыки будут являться основой вашего профессионального портфолио. • Обучение основам профессии, что даст вам возможность работать SMM-специалистом или копирайтером, настраивать таргетированную рекламу и выполнять коммерческие заказы.

5 Навчальний центр «Данко»
Навчальний центр «Данко»
Год основания: 1996
Города: Київ
Телефон: (097) 758-75-97
ул. Євгена Сверстюка, 19, Kyiv, Ukraine

Курси SMM (реклама в соціальних мережах)

Cities: Київ
Duration: В групі - 21 година/курс (3 тижні) Індивідуально ~ 18 годин
Price: Індивідуально - 450 грн/год
Education type: Онлайн

Навчальні курси з соціальних медіа маркетингу (SMM) забезпечують професійну підготовку фахівців у галузі маркетингу та інтернет-продажів, що є надзвичайно популярним у сучасному світі. Ці курси допомагають розвинути аналітичні та творчі навички, навчитися знаходити креативні рішення та мати сміливість викликати виклик ринку.

Соціальні мережі стали платформою для реалізації різноманітних бізнес-ідей, а фахівці з SMM можуть допомогти будь-якому легальному бізнесу розвиватися та розкриватися. Початкові зарплати таких фахівців високі, а попит на них на ринку залишається стабільним.

Навчальний центр пропонує найповнішу програму курсів SMM, що представляє практикуючого професіонала у галузі просування соцмереж з безліччю успішних кейсів співпраці з компаніями різних рівнів.

Курси доступні для проходження онлайн або очно в групах чи індивідуально. Після успішного закінчення курсів та виконання необхідних завдань, випускники отримують сертифікат про проходження курсів SMM.

6 ITEA
ITEA
Год основания:
Города: Київ
Телефон: 044 599 0179
ул. Машиностроительная, 41, ЖК «Smart House», Киев, Украина

Курс SMM (Social Media Marketing)

Cities: Київ
Duration: 30 час. по 2-3 раза в неделю
Price: Единоразовая оплата 5600 грн. Доступна оплата частями
Education type: Онлайн

Курс Social Media Marketing на примере Facebook и Instagram поможет вам использовать социальные сети в качестве инструмента для продвижения продукта. За счет практических кейсов, вы будете учиться решать бизнес-задачи при помощи социальных сетей. Занятия начинаются с основ, таких как анализ целевой аудитории и выявление ее потребностей, и постепенно переходят к формированию индивидуальных стратегий продвижения и настройки рекламных кампаний.

Курс подойдет как для опытных специалистов, так и для начинающих, желающих освоить навыки социального маркетинга в digital-среде.

7 SOURCE iT
SOURCE iT
Год основания: 2012
Города: Київ
Телефон: 066 553 22 22
г.Киев, ул.Паторжинского, 6

Курс Реклама в Facebook и Instagram в Киеве

Cities: Київ
Duration: Продолжительность курса: 1 месяц. Время: вечернее время в будние дни и/или в субботу 2 раза в неделю по 2.5 часа.
Price: Стоимость курса: 4000 грн
Education type: Онлайн

Корректно настроенная рекламная кампания в Facebook и Instagram может обеспечить быстрый приток клиентов.

Хотите увеличить продажи через социальные сети? Не знаете, с чего начать запуск таргетированной рекламной кампании? Интересуетесь особенностями рекламы в Facebook и Instagram?

8 Комп'ютерна школа Hillel
Комп'ютерна школа Hillel
Год основания: 2012
Города: Київ
Телефон: +38 (096) 787 62 29

Курс Social Media Marketing

Cities: Київ
Duration: 19 занять spiral-calendar 2 заняття на тиждень
Education type: Онлайн

Курс "SMM для комерційних та некомерційних організацій" надає комплексний підхід до навчання ефективного просування проектів різних масштабів в соціальних мережах. Навчання охоплює розробку комунікаційної стратегії, контент-плану, лендінг-сторінок та таргетованої реклами в соціальних мережах. Ви дізнаєтеся про специфіку роботи з аудиторією та навчитеся позиціонувати свій особистий бренд.

Курс також допоможе вам освоїти мистецтво створення якісного контенту та візуалу, що стане ключовим елементом ефективного SMM-просування. Ви дізнаєтеся про особливості ведення рекламних кампаній та зможете використовувати ці знання для підвищення рентабельності проектів.

Наші практикуючі викладачі з великим досвідом у сфері SMM забезпечать найактуальніші знання та навички, щоб ви могли працювати в якості SMM-спеціаліста в різних організаціях. Розпочніть свою кар'єру в SMM вже сьогодні і змініть своє життя на краще!

9  ITVDN
ITVDN
Год основания: 2014
Города: Київ
Телефон: +38 044 344 16 22
02660, г.Киев ул. Евгения Сверстюка 19, 5 этаж
10 LVL80
LVL80
Год основания:
Города: Київ
Телефон: +380 (67) 521-61-90 
Главный офис ул. Введенская, 29/58, офис 31 Киев, Украина

Курси SMM в городе Київ с ценами