Комп'ютерна школа Hillel — Відгуки та інформація про компанію

Переглянути інші категорії:
Курси SEO Курси SMM
Комп'ютерна школа Hillel
0 відгуків

Контакти

Контакти:
Телефон
+38 (096) 787 62 29
0800 211 927
0800 20 8020
online@ithillel.ua
https://www.linkedin.com/school/ithillel/
https://t.me/ithillel
https://www.facebook.com/Hillel.IT.School
https://www.youtube.com/user/HillelITSchool?sub_confirmation=1
https://www.instagram.com/hillel_itschool/
https://www.behance.net/hillel_it_school
https://twitter.com/Hillel_ITschool

Call: +38 (096) 787 62 29

Адреса

Комп'ютерна школа Hillel

Hillel Computer School є одним з найбільших навчальних закладів з IT в Україні, який постійно розвивається та впроваджує нові інновації у навчання. Наші учні складаються як з тих, хто має бажання здобути нову професію або покращити вже наявні навички, так і з тих, хто прагне підвищити свою кваліфікацію.

Одним з ключових факторів нашого успіху є високий відсоток наших випускників, які знаходять роботу в сфері IT. Ми дбаємо про максимально високу якість навчання та гарантуємо успіх наших студентів, запрошуючи на посади викладачів тільки практикуючих фахівців з кращих IT-компаній, підбираємо корисні відеоматеріали та максимально комфортно організовуємо навчальний процес.

Ми віримо, що знання - це ключ до успіху. Якщо ви мрієте про кар'єру в IT, то ми допоможемо вам зробити перший крок у вашій мрії!

Курс Social Media Marketing

Cities: Київ
Duration: 19 занять spiral-calendar 2 заняття на тиждень
Price:
Education type: Онлайн

Курс "SMM для комерційних та некомерційних організацій" надає комплексний підхід до навчання ефективного просування проектів різних масштабів в соціальних мережах. Навчання охоплює розробку комунікаційної стратегії, контент-плану, лендінг-сторінок та таргетованої реклами в соціальних мережах. Ви дізнаєтеся про специфіку роботи з аудиторією та навчитеся позиціонувати свій особистий бренд.

Курс також допоможе вам освоїти мистецтво створення якісного контенту та візуалу, що стане ключовим елементом ефективного SMM-просування. Ви дізнаєтеся про особливості ведення рекламних кампаній та зможете використовувати ці знання для підвищення рентабельності проектів.

Наші практикуючі викладачі з великим досвідом у сфері SMM забезпечать найактуальніші знання та навички, щоб ви могли працювати в якості SMM-спеціаліста в різних організаціях. Розпочніть свою кар'єру в SMM вже сьогодні і змініть своє життя на краще!

Категорії