СHI IT Academy — Відгуки та інформація про компанію

СHI IT Academy
0 відгуків

Контакти

АДРЕСА
ХАРКІВ
вул. Маршала Бажанова, 17, ауд. 608
(у приміщенні ХНУМГ ім. О.М. Бекетова)
КОНТАКТИ
+38 (093) 406-07-26
+38 (096) 794-79-09
start@chiacademy.software
https://t.me/CHIITAcademy
https://www.instagram.com/chi_it_academy/
https://www.facebook.com/CHIITAcademy/
https://t.me/CHIAcademy
https://www.linkedin.com/company/chi-it-academy/

Call: +38 (093) 406-07-26

Адреса

вул. Маршала Бажанова, 17, ауд. 608 (у приміщенні ХНУМГ ім. О.М. Бекетова)

СHI IT Academy

CHI IT Academy - це інноваційна освітня платформа, яка надає можливість будь-кому опанувати технічні та нетехнічні IT-спеціальності. Наша команда досвідчених менторів допоможе вам розкрити свій потенціал і розвинути навички, необхідні для професійного зростання в галузі IT.

Ми віримо, що практичний підхід до навчання - це ключ до успіху. Тому наші курси складаються з теорії та практики, що дозволяє здобувати практичний досвід у реальних проектах вже під час навчання. Ми також віримо в мотивуючу атмосферу, яка підтримує студентів на шляху до досягнення своїх цілей. Ми працюємо в невеликих групах, щоб забезпечити індивідуальний підхід до кожного студента і максимальну увагу до його потреб.

З CHI IT Academy ви зможете швидко опанувати нову професію в галузі IT, навіть якщо у вас немає жодного досвіду в цій галузі. Ви зможете вибрати курс, який відповідає вашим інтересам і меті вивчення, і почати навчання в зручний для вас час. Долучайтеся до нашої спільноти і станьте експертом в галузі IT разом з CHI IT Academy.

Курс Front-end Basic

Cities: Київ
Duration: 14 занять
Price: 8 000 грн
Education type: Онлайн

Кожен сучасний вебсайт потребує фронтенд-розробника, чия головна задача – створити інтерфейс сайту, тобто те, що користувач бачить, коли відвідує сайт – кнопки, форми реєстрації, розмітка сторінок тощо.

Front-end розробник – це важлива ланка в світі веб-розробки. Він повинен вміти верстати, створювати логіку роботи клієнтської частини та розуміти роботу серверної частини веб-програми.

Тож навчання верстки – це перший етап в кар’єрі фронтенд-розробника. Правильна верстка включає в себе багато нюансів. Для того, щоб зверстати сторінку, потрібно знати особливості браузерів, пристроїв, операційних систем та інше.

На курсі Front-end Basic ти зможеш навчитися розуміти структуру веб-сторінок, познайомишся з HTML та CSS, а також отримаєш практичні навички в створенні адаптивної верстки. Курс розрахований на тих, хто не має досвіду в розробці та хоче навчитися створювати сайти з нуля.

Після закінчення курсу ти зможеш залишитися в цій ніші або зануритися глибше у вивчення фронтенд-розробки – вирішувати тобі.

Курс QA Automation (Java)

Cities: Київ
Duration: 32 заняття
Price: 11 000 грн
Education type: Онлайн

Для небольших и простых продуктов тестирование может выполняться вручную, и этого может быть достаточно. Однако, при работе с масштабными и сложными проектами, автоматизация процессов становится на первый план. Здесь на помощь приходит QA Automation Engineer.

Автоматизация - это следующий этап профессионального развития для QA-специалистов после ручного тестирования. Она заключается в создании тестов с помощью программных средств и проверке результатов их выполнения.

QA Automation Engineer объединяет разработку с тестированием, поэтому его навыки ценятся выше, чем навыки ручного тестировщика.

Как именно осуществить переход на следующую карьерную ступеньку и научиться писать автоматические тесты? Наш курс QA Automation (Java) поможет тебе разобраться в деталях. Курс включает в себя практические занятия и после его окончания ты получишь сертификат, подтверждающий твои новые навыки в автоматизированном тестировании на языке Java.

Курс з тестування (QA Manual)

Cities: Київ
Duration: 23 заняття
Price: 11 500 грн
Education type: Онлайн

Ти маєш бажання знайти своє місце в перспективній галузі ІТ, і ми раді допомогти тобі розпочати свій фантастичний кар'єрний шлях. Ми пропонуємо курс з тестування програмного забезпечення, який допоможе тобі стати професійним Manual Software Testing Engineer. Наші ментори допоможуть опанувати всю необхідну теорію, методології та інструменти.

Після закінчення курсу ти зможеш з легкістю розрізняти види та рівні тестування, створювати коректні баг-репорти, працювати з техніками тест-дизайну та застосовувати практики мобільного тестування. Як Junior Software Testing Engineer ти матимеш всі необхідні навички, щоб розпочати свою кар'єру.

Чому обрати Software Testing?

Тестувальники потрібні скрізь. Кожен стартап, проєкт, додаток та сайт потребує героя, який виявить недоліки та допоможе зробити продукт кращим. Ти можеш стати таким героєм! За це платять добре. За даними DOU, середній дохід Junior QA Engineer в Україні становить $690, і це лише початок. Є великі можливості розвитку кар'єри. Тестувальники можуть стати автоматизаторами, лідерами команд, менеджерами проектів та навіть перейти до продукту та аналітики. Ми віримо, що ти можеш досягти чого завгодно! Бути QA круто. Відрізняти баг від фічі, впливати на розвиток продукту та бути незамінною частиною великого проєкту - це завжди цікаво та захоплююче. Також є день тестувальника та велике ком'юніті, які тобі точно сподобаються.

Курс Web Design (UI/UX)

Cities: Київ
Duration: 21 заняття
Price: 8 500 грн
Education type: Онлайн

Для любого сайта или приложения дизайн - это первое, с чего начинается знакомство пользователя с продуктом. Дизайнер создает продукт, делая его не только визуально привлекательным, но и функционально удобным.

Создание эффективного дизайна - это не только подбор соответствующих шрифтов и цветовой гаммы. Это начинается с изучения пользователя и его поведения. Как сделать продукт наиболее удобным и захватывающим? Если ты хочешь узнать ответ на этот вопрос, то мы предлагаем тебе пройти онлайн-курс по веб-дизайну (UI/UX).

Наш курс состоит на 80% из практических занятий, что означает, что после его окончания ты будешь иметь сертификат, подтверждающий твои новые навыки, и готовый проект в своем портфолио, который ты сможешь продемонстрировать работодателю. Все зависит только от тебя!

Категорії