SOURCE iT — Відгуки та інформація про компанію

Переглянути інші категорії:
Курси SEO Курси SMM
SOURCE iT
0 відгуків

Контакти

Контакты
info@sourceit.com.ua
https://www.facebook.com/sourceit.ua/
https://www.instagram.com/source.it/
https://www.youtube.com/@source-it

Call: 066 553 22 22

Адреса

г.Киев, ул.Паторжинского, 6

SOURCE iT

SOURCE iT - це компанія, заснована у 2012 році, яка допомагає людям освоїти нові професії та компаніям знайти грамотних фахівців. Вони створили авторські методики викладання та тести на профорієнтацію, а також навчили технарів виступати яскраво та впровадили практичні заняття. SOURCE iT пропонує авторський тест на профорієнтацію та організовує тематичні заходи, щоб допомогти людям вибрати напрямок у навчанні. Компанія також знаходить найкращих практиків з талантом навчання, щоб зробити учнів професіоналами, та влаштовує воркшопи з вузьких тем. SOURCE iT допомагає отримати цікаву та затребувану професію, а для галузі – готових до роботи фахівців.

Курс Интернет-маркетинг (SEO+)

Cities: Київ
Duration: Продолжительность курса: 3 месяца. Дополнительное занятие по стратегии трудоустройства. Время: вечернее время в будние дни и/или в субботу 2 раза в неделю по 2.5 часа.
Price: Стоимость курса: 12500 грн.
Education type: Онлайн

Данный практический курс по Интернет-маркетингу предназначен для тех, кто хочет научиться продвигать товары и услуги в Сети с нуля. Он будет полезен владельцам малого и среднего бизнеса, руководителям и маркетологам компаний, а также всем, кто планирует начать работу в сфере интернет-маркетинга.

Курс Реклама в Facebook и Instagram в Киеве

Cities: Київ
Duration: Продолжительность курса: 1 месяц. Время: вечернее время в будние дни и/или в субботу 2 раза в неделю по 2.5 часа.
Price: Стоимость курса: 4000 грн
Education type: Онлайн

Корректно настроенная рекламная кампания в Facebook и Instagram может обеспечить быстрый приток клиентов.

Хотите увеличить продажи через социальные сети? Не знаете, с чего начать запуск таргетированной рекламной кампании? Интересуетесь особенностями рекламы в Facebook и Instagram?

Категорії