Навчальний центр «Данко» — Відгуки та інформація про компанію

Навчальний центр «Данко»
0 відгуків

Контакти

Контакти
Телефони:
intertelecom(044) 221-38-52
vodafone(095) 364-88-46
kyivstar(097) 758-75-97
lifecell(093) 819-55-31
viber(099) 448-20-99
telegram(099) 448-20-99
Пошта:
info@danco.com.ua
danko_edu@ukr.net
hr@danco.com.ua
Графік роботи:
Понеділок-п’ятниця: 10:00-19:00,
субота-неділя: 09:00-16:00.
Філії:
Лівобережна
м. Київ, вул. Сверстюка, 19
Контрактова пл./Поштова пл.
м. Київ, вул. Борисоглібська, 15г
Святошин/Житомирська
м. Київ, пр. Перемоги, 118
http://facebook.com/edudanko/
http://instagram.com/danco_edu/?hl=ru
http://youtube.com/channel/UCHNxJk_KFb5_o5QRtFf5_RQ?view_as=subscriber

Call: (097) 758-75-97

Адреса

ул. Євгена Сверстюка, 19, Kyiv, Ukraine

Навчальний центр «Данко»

З Навчальним центром "Данко" ви можете бути впевнені в якісному та практичному навчанні. Заснований у 1996 році, наш центр спеціалізується на навчанні з різних напрямків бізнесу. Ми прагнемо забезпечити наших студентів практичними навичками та уміннями, які можна застосовувати у реальних ситуаціях. Для нас теорія є лише базою для ефективного використання отриманих знань. Ми підходимо до навчання з індивідуальним підходом до кожного студента та використовуємо найсучасніші методики навчання, щоб допомогти нашим студентам досягти своїх професійних мет. Наші викладачі - досвідчені фахівці з реального бізнесу, що допомагає нашим студентам зрозуміти не тільки теорію, але й застосування її на практиці.

Курси SMM (реклама в соціальних мережах)

Cities: Київ
Duration: В групі - 21 година/курс (3 тижні) Індивідуально ~ 18 годин
Price: Індивідуально - 450 грн/год
Education type: Онлайн

Навчальні курси з соціальних медіа маркетингу (SMM) забезпечують професійну підготовку фахівців у галузі маркетингу та інтернет-продажів, що є надзвичайно популярним у сучасному світі. Ці курси допомагають розвинути аналітичні та творчі навички, навчитися знаходити креативні рішення та мати сміливість викликати виклик ринку.

Соціальні мережі стали платформою для реалізації різноманітних бізнес-ідей, а фахівці з SMM можуть допомогти будь-якому легальному бізнесу розвиватися та розкриватися. Початкові зарплати таких фахівців високі, а попит на них на ринку залишається стабільним.

Навчальний центр пропонує найповнішу програму курсів SMM, що представляє практикуючого професіонала у галузі просування соцмереж з безліччю успішних кейсів співпраці з компаніями різних рівнів.

Курси доступні для проходження онлайн або очно в групах чи індивідуально. Після успішного закінчення курсів та виконання необхідних завдань, випускники отримують сертифікат про проходження курсів SMM.

Курси SEO

Cities: Київ
Duration: В групі - 30 годин/курс (1,5 місяці) Індивідуально ~ 25 годин
Price: Індивідуально - 450 грн/год
Education type: Онлайн

SEO - найкращий спосіб почати кар'єру для тих, хто бажає отримати популярну професію.

SEO-фахівці є дуже вимогливими спеціалістами, оскільки все більше компаній переходять в онлайн та потребують сайтів. Пошукове просування є важливим для різних галузей бізнесу, включаючи оптовий та роздрібний продаж, послуги, виробництво та промисловість. Для досягнення високих позицій сайту в пошуковій видачі потрібна якісна індексація ключових слів пошуковими системами. Тому SEO-оптимізація є дуже важливою.

Проте підхід до SEO постійно змінюється, і тому актуальні знання необхідно поповнювати регулярно. Алгоритми пошуку постійно змінюються та вимагають пристосування та змін. Тому ми рекомендуємо почати з курсів SEO, щоб допомогти оволодіти цією предметною областю.

Професія SEO-фахівця підійде для людей, які мають системне мислення та можуть дивитися на проект комплексно, як на ланцюжок взаємопов'язаних процедур та заходів.

Курси SEO проводяться за унікальною розробленою методикою та охоплюють всі актуальні теми, включаючи поняття, термінологію SEO, оцінку роботи спеціаліста, принципи роботи пошукових роботів, роботу з семантикою, вибір ключових запитів, внутрішню оптимізацію сайту, вимоги до SEO-текстів, роботу з посиланнями, аналітику та інші теми. Також на курсах слухачі навчаться аналізувати сайти конкурентів.

Курси контекстної реклами в Google Ads

Cities: Київ
Duration: В групі - 15 годин/курс (2 тижні) Індивідуально ~ 12 годин
Price: Індивідуально - 450 грн/год
Education type: Онлайн

Курси з контекстної реклами в Google охоплюють різноманітні види та форми контекстної реклами, роботу з рекламним кабінетом Google Ads та його інтеграцію з Google Analytics. У програмі включені також такі елементи, як створення семантичного ядра, вибір та аналіз ключових запитів, аналіз сайтів конкурентів та робота з контекстно-медійними мережами. Основна увага приділяється роботі з рекламною аналітикою для зрозуміння ефективності налаштувань та проведення подальшої оптимізації.

Контекстний рекламний фахівець повинен бути глибоко ознайомлений з предметною областю, впевнено володіти своїми знаннями та вміти їх застосовувати. Курси Google Ads надають можливість отримати як теоретичні, так і практичні знання, оскільки навчання проводиться на прикладі реальних облікових записів Google Ads. Всі нюанси налаштувань детально відпрацьовуються, а кожен пункт меню розглядається в деталях.

Курси Google Ads є дуже актуальними в наш час, оскільки професія є досить новою, а фахівців у цій галузі поки що недостатньо. Більшість компаній отримує своїх клієнтів через пошукову систему Google, а рекламні оголошення займають верхні позиції у результатах пошуку. Для правильного налаштування та запуску рекламних кампаній в Google Ads необхідно пройти навчання з контекстної реклами.

Курси Google Analytics (Авторський курс Іхтіандра Грицая)

Cities: Київ
Duration: Індивідуально ~ 12 годин
Price: Індивідуально - 400 грн/годину
Education type: Онлайн

Для эффективной продвижения проектов в интернете необходимо иметь точную информацию о использовании веб-сайта и запущенной рекламе. Для этого используют инструменты отслеживания, такие как Google Analytics - одна из самых популярных систем сбора и анализа данных о посещаемости веб-ресурсов и мобильных приложений в мире. Обучение Google Analytics помогает получить знания и навыки, необходимые для грамотной настройки и профессионального использования этой системы, и может быть полезным для карьеры в сфере маркетинга и аналитики данных.

Курсы Google Analytics проходят в форме индивидуальных занятий с преподавателем, график и программа курса согласуются с слушателем. Занятия построены таким образом, чтобы материал усваивался сразу на практическом примере, что достигает максимальной эффективности. Курсы можно проходить очно или онлайн, а после окончания обучения и выполнения необходимых заданий выпускники получают сертификат о прохождении курсов Google Analytics.

После прохождения курсов Google Analytics вы сможете настраивать и использовать учетную запись Google Analytics, интегрировать ее с сайтами, рекламой и социальными сетями, выявлять проблемные места своего сайта и "дыры" в рекламе, работать с основными отчетами, контролировать корректность данных, собираемых системой, улучшать качество сайта и рекламы в Google Ads, интерпретировать и использовать аналитические отчеты, оценивать эффективность рекламных кампаний и SEO-оптимизации.

Категорії