Розшкішні квартири Oculus в Пафос

Oculus Oculus Oculus

Розташування

Пафос

Сторінка на сайті забудовника

Oculus

Телефон

+357 99 349523

Ціна від, €

€125k - €265k

Забудовник

Domenica Group

Адреса

Universal, Pafos

Розташування

Build a route to the property

Розташування на карті

Характеристики нерухомості

Спальні: 1, 2 Тип нерухомості: Розшкішні квартири Внутрішня площа: 44- 104 Sq meters

Property Plans

Unit #: A102

Спальні: 1

Bathrooms: 1

Ціна від (€): 190000

Внутрішня площа: 58

"Oculus" складається з двох секцій студій, однокімнатних та двокімнатних резиденцій, які доповнені низкою послуг на території. Розташований у бажаному районі Universal у Пафосі, він виступає як преміальне місце для короткострокової оренди на Кіпрі.

Назва проєкту відображає унікальну форму його місцеположення. Створений для гармонії з навколишньою природою і оточений високими деревами, які забезпечують уединення та спокій, "Oculus" служить місцем для відпочинку. Всього за 10 хвилин пішки від пляжу, мальовничого порту Пафосу та основних зручностей, його розташування є ідеальним.

Побудований за допомогою передових технологій та спроектований з урахуванням екологічної свідомості для зниження екологічного впливу та загальних витрат на проєкт, "Oculus" є видатним розвитком у портфоліо нашої Групи.

Включаючи 22 одиниці, привітну рецепцію, фітнес-центр, укриті спільні простори, дитячу ігрову зону, прикрашені сади та басейн площею 80 квадратних метрів, "Oculus" ідеально підходить як для інвестиційних можливостей, так і для постійного проживання.

Схожі об'єкти