Розшкішні квартири Oxygen в Пафос

Oxygen Oxygen

Розташування

Пафос

Сторінка на сайті забудовника

Oxygen

Телефон

+357 99 349523

Ціна від, €

€295k - €310k

Забудовник

Domenica Group

Адреса

Limnaria, Pafos

Розташування

Build a route to the property

Розташування на карті

Характеристики нерухомості

Спальні: 2 Тип нерухомості: Розшкішні квартири Внутрішня площа: 111 Sq meters

Property Plans

Резиденція має шість розкішних двокімнатних апартаментів, розташованих у перспективному та добре розміщеному житловому районі Лімнарія в Пафосі. Крім того, комплекс похвалиться преміальним розташуванням, пропонуючи спокій та зручність, знаходячись всього за коротку поїздку від жвавого центру міста Пафос та красивих піщаних пляжів Пафосу. Додатково, комплекс зручно розташований поруч із необхідними службами та в пішій доступності від приватної лікарні Іасіс та університету Неаполіс, єдиного університету в Пафосі.

Незважаючи на свій скромний розмір, сучасний дизайн комплексу забезпечує високий рівень приватності та безпеки. Його сучасна та стильна архітектура, продумані дизайнерські рішення та преміальні обробки вразять тих, хто шукає найвищий комфорт та якість. Комплекс також розроблений для енергетичної самодостатності, планується оснащення сонячною фотовольтаїчною системою.

Цей комплекс представляє відмінну можливість як для окремих покупців, так і для інвесторів, пропонуючи значні інвестиційні переваги та податкові стимули. Інвестори можуть очікувати щорічний повернення інвестицій, а апартаменти легко реалізовуються іншим потенційним покупцям нерухомості. Інвестування в цей комплекс також служить шляхом отримання посвідки на проживання Республіки Кіпр.

Схожі об'єкти